AANMELDEN ALS COACH

Tegenwoordig gaat alles zo snel. Dit komt mede doordat alles via het internet mogelijk is. Daarom zijn wij op zoek naar coaches.
Giavarrafitness is een online platform, waarbij professionele begeleiding wordt aangeboden op het gebied van voeding en training. Overweeg jij al een tijdje om coach te worden? Weet jij niet waar je moet beginnen, maar wil jij van je hobby jouw beroep maken?
Bij Giavarrafitness zijn wij opzoek naar experts op het gebied van voeding en training. Wij zullen je helpen met het opdoen van extra kennis en het gebruiken van de juiste marketing. Samen zullen wij groeien naar een hoger niveau.
Je komt terecht in een sterk team waarbij resultaat, persoonlijke ontwikkeling en plezier centraal staan!
Hieronder enkele voorwaarden om in aanmerking te komen:
  • Je bent minimaal 18 jaar oud.
  • Bereid zijn om te investeren in jezelf. Het opbouwen van een mooi klantenbestand kost tijd en vooral ook veel moeite.
  • Voor je gevoel genoeg kennis hebben over voeding, training en rust (zal worden getest).
  • Ervaring hebben in het helpen van mensen. Sociaal zijn ingesteld.
  • Effectief weten te werken en ervaring hebben in het maken van schema’s op het gebied van training en voeding.
  • Een opleiding kan extra waarde geven, maar ervaring kan ook genoeg zijn!
  • Het begeleiden van mensen kan erg veel tijd in beslag nemen (onderschat dit niet).
  • Actief zijn op social media.
Enthousiast? Schrijf je hieronder in voor meer informatie!

Inschrijfformulier

 

Verificatie

Gratis verzending boven de  90.00 📦
0%